اخبار و مقالات تشریفات مجالس تهران

اخبار و مقالات تشریفات مجالس تهران را در این صفحه دنبال کنید.

شماره تلفن تماس با مدیریت روابط عومی تشریفات مجالس تهران

خدمات عروسی در تهرانپارس

22 dec 2018

گروه خدماتی تشریفات مجالس تهران به پشتوانه همکاری با 4 باغ تالار مجلل در تهرانپارس آمادگی دارد با ارائه خدمات عروسی در تهرانپارس خدمتی متفاوت تر از سایر همکاران به همشهریان عزیزمان در محدوده شرق تهران , تهرانپارس , رسالت و نارمک بکند . شما عزیزان میتوانید مطمئن باشید با دریافت خدمات تشریفات مجالس از ما شبی بیاد ماندنی و خاطره انگیز در عروسی یا سایر مراسم هایتان را تجربه خواهید داشت و متناسب با بودجه مورد نظرتان بهترین بهره وری و کیفیت برگزاری مراسم را به شما ارائه خواهیم کرد.

خدمات عروسی در تهرانپارس

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص و موقعیت جغرافیایی تالارهای طرف قرارداد با تشریفات مجالس تهران در شرقت تهران با ما تماس بگیرید.

باغ تالار عروسی مجلل در شهریار

8 feb 2018

باغ تالار عروسی مجلل در شهریار

برای رزرو تالار شهریار تماس بگیرید

 

خدمات و تشریفات عروسی و مجالس در شهر اندیشه

10 jan 2018

گروه تشریفات مجالس تهران افتخار دارد میتواند در شهرکت اندیشه همه فاز های یک , 2 , 3 , 4 و 5 و مناطق اطراف مانند شهرک مریم, شهرک صدف , مارلیک و سراسیاب خدمات عروسی و خدمات مجالس را به همشهریان عزیز ارائه نماید.

هم اکنون 5 باغ تالار در این منطقه آماده پذیرایی از مراسم ها و عروسی های شما هستند که از آن جمله میتوان به باغ تالارهایی واقع در خیابان درختی شهرک مریم , باغ تالار مریم در ملارد, باغ تالار در مارلیک, و باغ تالار ونوس در فاز یک اندیشه اشاره کرد.

افتخار میکنیم که میتوانیم میزبان مراسم های شما بوده و با ارائه خدمات مجالس در اندیشه در خور و شایسته لحظاتی خاطره انگیز را برای شما رقم بزنیم.

عقد قرارداد همکاری بین تشریفات مجالس تهران و تالار پذیرایی گلدیس ونک

10 jan 2018

به اطلاع کاربران سایت و مشتریان گروه تشریفات مجالس تهران میرساند , در تاریخ 17/9/96 این شرکت قراردادی را برای استفاده از تالار پذیرایی لوکس گلدیس ونک برای استفاده در مراسمات خود با مدیریت این تالار به امضاء رساند.

بر همین اساس شرکت تشریفات تهران علاوه بر باغ تالار طلائیه در شیراز جنوبی میتواند در تالار پذیرایی گلدیس ونک هم میزبان مهمانهای شما و ارائه خدمات عروسی و خدمات مجالس به شما باشد.

افتخار ما بودن در کنار شماست.